hotel | restaurace | fitness | relax | TRX | Walking program |indoor cycling | BOSU | lymfodrenáže | masáže | kompletní analýza těla

Indoor cycling

Jedná se o velmi účinné aerobní cvičení na stacionárních kolech, kdy můžete spálit až 8x více než např. na aerobiku a to bez toho, aby jste zatížili klouby.

Co je to indoor cycling?

Jedná se o velmi účinné aerobní cvičení na stacionárních kolech, kdy můžete spálit až 8x více než např. na aerobiku a to bez toho, aby jste zatížili klouby. Navíc jste silně motivováni týmem a rytmickou taneční hudbou...

Jsme vybaveni 11 indoor cyclingovými koly (10 klientských + 1 instruktorské). Naše indoor cyclingové hodiny jsou nabité energií, taneční hudbou a v neposlední řadě i nenahraditelnou a jedinečnou týmovou atmosférou.

JEZDÍME KAŽDÝ DEN, přidejte se k nám!

Detailnější info o aktuálním rozvrhu na mobilu +420 605 489 523 (volat i sms). Rezervace prosíme na stejném mobilním čísle, t.j. 605 489 523 pouze formou sms (ne vždy můžeme vzít telefon, na sms budeme reagovat jak nejrychleji to bude možné) a nebo na e-mailu doubice@hotel-jef.cz.

S indoor cyclingem máme letité zkušenosti, jako instruktoři jsme jezdili v prestižních pražských indoor cyclingových centrech.

Co si vzít s sebou na hodinu indoor cyclingu:

  1. Pohodlné sportovní oblečení
  2. Boty s pevnou podrážkou
  3. Ručník
  4. Láhev s neperlivou vodou (alespoň 0,75l - můžete zakoupit u nás, stejně tak i iontové sportovní nápoje).

Pokud jdete na indoor cyclingu proprvé, nemějte žádné obavy. Před začátkem hodiny společně kolo nastavíme, naučíme se základní pozice rukou a regulaci zátěže...

Po každé hodině následuje protažení (uvolnění svalů - strečink), a některé hodiny jsou navíc zakončeny procvičování problematických partií břišních svalů (zpevnění bříška).

Velkým mýtem o indoor cyclingu je: "Nemůžu jezdit indoor cycling, protože by mi narostly velké svaly na nohou" - to je hloupost. Indoor cycling je aerobní cvičení, přímo cílené na spalování tuku a zpevňování postavy, nikoliv však pro svalový nárůst. Navíc, pro růst svalů je potřebná speciální vyživa bohatá na bílkoviny a aminokyseliny, pokud budete jíst zcela "normálně", nikdy svaly na nohou nenaberete. Velmi rádi Vám poradíme i v oblasti zdravé vyživy, jak zeštíhlit bez jo-jo efektu, zdravá strava, atd. Nikdo učený z nebe nespadl, první hodina je pro tělo, které není zvyklé sportovat do určité míry šok avšak každou další hodinu na sobě budete (buďte si tím jistí) pozorovat jen a jen zlepšení. Fyzička Vám poroste, kila půjdou dolů, bude te se cítit lépe...budete motivováni tím nejlepším způsobem - SAMI SEBOU!

Nevěříte, že lze indoor cyclingem zhubnout ? Podívejte se do gelerie "Nic není nemožné".